Talentree
Talouspalvelut
asiantuntijatiimi

Meillä oma taloushallinnon asiantuntijasi auttaa sinua ja antaa oikeat vastaukset, kun etsit neuvoja talousasioissa.

Tomi
Sarkkinen

KTM
Liiketoimintajohtaja

Puhelin: 050 595 4498
Email: tomi.sarkkinen@talentree.fi

Tutustu lisää

Vesa
Sarvi

KTK, MMM,
CFO. Business Consultant

Puhelin: 050 3130024
Email: vesa.sarvi@talentree.fi

Tutustu lisää

Markku
Koskinen

FM, Tradenomi
Taloushallinnon asiantuntija

Puhelin: 040 562 4532
Email: markku.koskinen@talentree.fi

Tutustu lisää

Taru
Sutinen

YTM, KLT
Taloushallinnon asiantuntija

Puhelin: 040 577 6850
Email: taru.sutinen@talentree.fi

Tutustu lisää
Hanni Parkkali Talentree Talouspalvelut

Hanni
Parkkali

TAL, PHT
Taloushallinnon asiantuntija

Puhelin: 050 575 9952
Email: Hanni.parkkali@talentree.fi

Tutustu lisää

Emmi
Tikkanen

Tradenomi
Taloushallinnon asiantuntija

Puhelin: 044 540 8920
Email: emmi.tikkanen@talentree.fi

Tutustu lisää

Anne-Mari
Jääskeläinen

KLT
Taloushallinnon asiantuntija

Puhelin: 050 377 8950
Email: anne-mari.jaaskelainen@talentree.fi

Tutustu lisää

Iida-Liisa
Eskelinen

KTK
Taloushallinnon asiantuntija

Puhelin: 050 304 6542
Email: iida-liisa.eskelinen@talentree.fi

Tutustu lisää

Jenni
Laitila

Tradenomi
Taloushallinnon asiantuntija

Puhelin: 045 1629252
Email: jenni.laitila@talentree.fi

Tutustu lisää

Anssi
Huttunen

Myyntipäällikkö

Puhelin: 040 505 7428
Email: anssi.huttunen@talentree.fi

Tutustu lisää
Ota
yhteyttä
Website by Haaja