Talentree
Talouspalvelut
asiantuntijatiimi

Meillä oma taloushallinnon asiantuntijasi auttaa sinua ja antaa oikeat vastaukset, kun etsit neuvoja talousasioissa.

Vesa
Sarvi

KTK, MMM,
CFO. Business Consultant

Puhelin: 050 3130024
Email: vesa.sarvi@talentree.fi

Tutustu lisää

Jaakko
Lintunen

Tradenomi, KTM-Opiskelija
Taloushallinnon asiantuntija

Puhelin: 040 8281 422
Email: jaakko.lintunen@talentree.fi

Tutustu lisää

Anne
Tynkkynen

Tradenomi, tietojenkäsittelyn opiskelija
Taloushallinnon asiantuntija

Opintovapaalla

Tutustu lisää

Tomi
Sarkkinen

KTM
Liiketoimintajohtaja

Puhelin: 050 595 4498
Email: tomi.sarkkinen@talentree.fi

Tutustu lisää

Jenna
Hoffren

Tradenomi
Taloushallinnon asiantuntija

Puhelin: 044 366 1801
Email: jenna.hoffren@talentree.fi

Tutustu lisää

Taru
Sutinen

YTM, KLT
Tiimiesimies

Puhelin: 040 577 6850
Email: taru.sutinen@talentree.fi

Tutustu lisää

Markku
Koskinen

FM, Tradenomi
Taloushallinnon asiantuntija

Puhelin: 040 562 4532
Email: markku.koskinen@talentree.fi

Tutustu lisää

Talentree

Puhelin: 0440 567444
Email: antti.haapakorva@talentree.fi

Emoyhtiömme auttaa sinua uudistumaan raivaamalla esteitä kasvun tieltä. Tutustu tekijöihin uudistuneilla kotisivuilla.

Hanni Parkkali Talentree Talouspalvelut

Hanni
Parkkali

TAL
Taloushallinnon asiantuntija

Puhelin: 050 575 9952
Email: Hanni.parkkali@talentree.fi

Tutustu lisää

Vili
Pirinen

Tradenomi
Taloushallinnon asiantuntija

Puhelin: 044 5575507
Email: Vili.Pirinen@talentree.fi

Tutustu lisää
Ota
yhteyttä
Website by Haaja