Talentree
Talouspalvelut
asiantuntijatiimi

Meillä oma taloushallinnon asiantuntijasi auttaa sinua ja antaa oikeat vastaukset, kun etsit neuvoja talousasioissa.

Tomi
Sarkkinen

KTM
Liiketoimintajohtaja

Puhelin: 050 595 4498
Email: tomi.sarkkinen@talentree.fi

Tutustu lisää

Vesa
Sarvi

KTK, MMM,
CFO. Business Consultant

Puhelin: 050 3130024
Email: vesa.sarvi@talentree.fi

Tutustu lisää

Markku
Koskinen

FM, Tradenomi
Taloushallinnon asiantuntija

Puhelin: 040 562 4532
Email: markku.koskinen@talentree.fi

Tutustu lisää

Jaakko
Lintunen

Tradenomi, KTM-Opiskelija
Taloushallinnon asiantuntija

Puhelin: 040 8281 422
Email: jaakko.lintunen@talentree.fi

Tutustu lisää

Anne
Tynkkynen

Tradenomi, liiketalous & tietojenkäsittely
Taloushallinnon asiantuntija

Puhelin: 044 256 7676
Email: anne.tynkkynen@talentree.fi

Tutustu lisää

Taru
Sutinen,

YTM, KLT
Tiimiesimies

Puhelin: 040 577 6850
Email: taru.sutinen@talentree.fi

Tutustu lisää
Hanni Parkkali Talentree Talouspalvelut

Hanni
Parkkali

TAL, PHT
Taloushallinnon asiantuntija

Puhelin: 050 575 9952
Email: Hanni.parkkali@talentree.fi

Tutustu lisää

Vili
Pirinen

Tradenomi
Taloushallinnon asiantuntija

Puhelin: 044 5575507
Email: Vili.Pirinen@talentree.fi

Tutustu lisää

Emmi
Tikkanen

Tradenomi
Taloushallinnon asiantuntija

Puhelin: 044 540 8920
Email: emmi.tikkanen@talentree.fi

 

Tutustu lisää

Kaisa
Pitkänen

Taloushallinnon ammattitutkinto, insinööri (amk)
Taloushallinnon asiantuntija

Puhelin: 040 016 7993
Email: kaisa.pitkanen@talentree.fi

Tutustu lisää
Ota
yhteyttä
Website by Haaja